LISAINFO
Devitaliseerunud ja kuivale nahale: Parandab rakkude uuenemist ja hingamist, taastades kudede energia. Ideaalne hae pigmentatsiooni probleemidele, enne aparaatseid tehnoloogiaid ning vananemisvastaste strateegiate puhul.
Rasusele nahale: Vähendab põletikuriski, kahandab ja puhastab poore ning sulatab komedoonide sisu.
MÕJU
-
Parandab teiste kosmeetikavahendite kasutamise tulemusi.
-
Helendab pigmendilaike
-
Ergutab toonust ja parandab jumet
-
Silendab karedat nahka
-
Rahustab aktiivset aknet
-
Minimeerib akne arme
-
Vähendab peeneid jooni ja kortse
-
Stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi
Geeljas tekstuur, veidi veniv aga nahale levitada on kerge. Võib tekkida kerge sügeluse aisting aga see on minimaalne. Kui hoida hapet peal maksimumaeg, võib nahk jääda veidi õhetama, mis tekitab sellise puhta ja värske naha tunde. Hapet saab kasutada ükskõik millise nahahoolitsuse täiendava tegurina, v.a laserprotseduurid. Küll aga sobib ta eelprotseduurina (mitte samal päeval) invasiivsetele protseduuridele, et naha jume oleks klaarim ja tekstuur siledam.
SISALDAB
SALICYLIC ACID – Salitsüülhape (BHA), saadakse bambusest. Salitsüülhape on rasvlahustuv ja toimib eelkõige poorides oleva rasu lahjendaja ja lõhustajana. Samuti koorib ta sarvkihti, sobilik rasuse ja kinniste komedoonidega klientidele. Bambusest saadud ja liposoomselt kapseldatud salitsüülhape on looduslik näokoorija, mis puhastab õrnalt ja eemaldab surnud rakud, mis põhjustavad kuiva, laigulist ja ebaühtlast nahka, seetõttu sobib ka vanemas eas olevale kliendile, ei ole agressiivne.
GLYCOLIC ACID – Glükoolhape (AHA), ekstraheeritud suhkruroost. Mõjub nahale mitmeti, on tugev sarvkihi koorija, elavdab naha mikrovereringet nii epidermises kui dermises. Kiirendab ka rakkude uuenemist karvanääpsudes kui ka nahas. Lõhub sarvkihirakke hoidvad sidemed, võimaldades sel moel poore puhastada ja nahastruktuuri pehmendada. On akne ja vananemisevastane, toimib antibakteriaalselt. Glükoolhappel on selline omadus, et ta suudab “õpetada” nahka säilitama oma loomulikku niiskust.
CITRIC ACID – Sidrunhape, saadud looduslikult tsitrusviljadest. Sidrunhape toimib naha välimise kihi keemilise koorijana, et eemaldada surnud naharakud, mis võivad ummistada poore. Samuti on see hape sobilik kasutamiseks, et ühtlustada nahatooni. Sidrunhape on AHA (alfahüdroksühape), mis soodustab värske, pehme ja siledama naha. Sobib ka akneteraapias, eriti jääklaikude faasis. Sidrunhapet ja selle sooli kasutatakse ka kosmeetika säilitamiseks ning nende pH taseme reguleerimiseks.
CAPRYLHYDROXAMIC ACID – Kaprüülhüdroksaamhape on sünteetiline kelaativ aine, mis aitab kaitsta kosmeetilisi koostisi destabiliseerivate metalliioonide eest. See toimib ka säilitusainena, mis takistab hallituse kasvu veepõhistes segudes.
GLYCERIN – Glütseriin parandab naha barjääri, tõmmates vett õhust, et hoida nahka hüdreerituna ja minimeerida veekadu. Kuna glütseriin on võimeline nahas olema pikka aega, siis aitab ta nahal säilitada niiskust isegi siis, kui see puutub kokku kahjulike keskonnamõjudega, nagu saaste ja UV-kiirgusest tekitatud kuivus. Glütseriin on ka nahasõbralik ja mittekomedogeenne, muutes selle ohutuks kõikidele nahatüüpidele. Ta on üldiselt mitteärritav ja suurepärane hüdratsiooni hoidja akne-, rosaatsea- ja erinevate ekseemide korral. Glütseriini nahale kandmine püüab naha niiskust kinni ja annab sellele noorusliku ja tervisliku sära. Tõmmates niiskust naha ülemisse kihti, aitab glütseriin vähendada kortsude teket ning hoiab naha pehme ja siledana.
MAGNESIUM ASPARTATE – Magneesium aitab parandada naha üldist välimust, vähendada aknet ja muid nahahaigusi, stabiliseerides hormonaalset tasakaalustamatust ja parandades rakulisi protsesse.
ZINC GLUCONATE – Tsink on teadaolevalt hädavajalik haavaparanemisprotsessi igas faasis, alates vigastusest kuni parandamiseni. Tsinkglükonaat on tõhus ka akne vähenemise järel sageli tekkivate tumedate laikude vastu võitlemisel, soodustab teadaolevalt kollageenikiudude ja elastiini tootmist, mis pinguldab nahka ja kiirendab paranemist. Tsink aitab toetada naha alusstruktuuri, mis vähendab kortsusid ja muid vananemismärke nahal.
COPPER GLUCONATE – Vaskglükonaat detoksifitseerib ja puhastab nahka, tõmmates pooridest välja liigsed õlid, et minimeerida nahalööbeid ja kontrollida rasu loomulikku taset. Sellel on ka loomulik kokkutõmbav toime, ahendab poore täiusliku, matistunud välimuse saavutamiseks. Vasel on võtmeroll nahavalkude sünteesil ja stabiliseerimisel ning sellel on ka tugevad biotsiidsed omadused. Vask on ka põletikuvastane aine, mis kiirendab haavade paranemist, mis tähendab, et see sobib suurepäraselt armide, pigmentatsiooni ja põletikust tingitud punetusele. Ei ärrita nahka.
HYDROXYCITRONELLAL – Hüdroksütsitronellaal on nahahoolduse koostisosa, mis toimib peamiselt lõhnaainena. See sünteetiline aroom on saadud lenduvast lõhnaühendist tsitronellool ja sellel on tsitruseliste alatoonidega lillelõhn. Hüdroksütsitronellaali leidub laialdaselt peamise koostisosana eeterlikes õlides, sealhulgas ilang-ilangi õlis, palmaroosiõlis, geraaniumiõlis, apelsiniõieõlis, sidrunheinaõlis, humalaõlis ja lavendliõlis.
LINALOOL – Linalool on värvitu, küllastumata terpeenalkohol, mida leidub paljudest taimedest saadud eeterlikes õlides, on meeldiva bergamoti lõhnaga õli.
GERANIOL – Geraniool on meeldiva roosilaadse aroomiga monoterpeenalkohol, mida tuntakse paljude eeterlike õlide olulise koostisosana ning mida kasutatakse kosmeetika lõhnaühendina.
LIMONENE – Limoneen on kemikaal, mida leidub tsitrusviljade koortes ja teistes taimedes. Farmaatsiatoodete lisatakse limoneeni, et aidata meditsiinilistel salvidel ja kreemidel läbi naha tungida. Samuti kasutatakse limoneeni lõhnaainena, puhastusaine kosmeetika ja isikliku hügieenitoodete koostisena.
HEXYL CINNAMAL – Heksüülnamaldehüüd ( hexyl cinnamal ) on lõhnaainena lisaaine parfüümi- ja kosmeetikatööstuses. Seda leidub looduslikult kummeli eeterlikus õlis .
BENZYL SALICYLATE – Bensüülsalitsülaat on sünteetiline keemiline ühend, mis koosneb bensüülalkoholist ja salitsüülhappest. Bensüülsalitsülaat on teatud õlide, nagu ylang-ylangi õli, looduslik komponent. Kerge lillelõhna tõttu seda sageli paljude kosmeetikatoodete lõhnana. Kaitseb ka nahahooldustoodet või pakendit UV-kiirte mõjul riknemise eest.
KASUTAMINE
Kandke eelpuhastatud nahale. Hoidke 5-10 minutit ja eemaldage jaheda veega. Sobib enne microneedling teraapiat, ultraheli, mikrolihvimist, RF jt. kosmeetiliste aparaatidega. Kuur 4-6 teraapiat, 1 kord nädalas.
Sobitub hästi ka ProfiDerm Phyto Bio Active happega. Kanna nahale BE Glyco Forte Bio peeling, hoia 5-10 min. ja eemalda veega või kanna kohe otsa ProfiDerm Phyto Bio Active peeling, hoia 5-10 minutit ja eemalda jahega veega. PS. Maksimumaeg ainult sel juhul kui kliendi nahk ei kaldu ärritusele ja on tekstuurilt tihe ning suurepooriline.
KOOSTIS
АQUA, GLYCERIN, PEG-12 DIMETHICONE, DIMETHICONE, CYCLOMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ISONONYL ISONONANOATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PPG-26 BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SALICYLIC ACID, GLYCOLIC ACID, CITRIC ACID, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, COPPER GLUCONATE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, PHENOXYETHANOL, METHYLPROPANEDIOL, PERFUM, DISODIUM EDTA, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL.
LIPOSOOMIKAPSLID on fosfolipiididel põhinevad looduslikud transpordisüsteemid ja neid kasutatakse toimeainete kontrollitud süsteemseks transportimiseks. Liposoomikapslid on analoogsed rakumembraanidega ja läbivad neid vabalt. Liposoomi kapslid suurendavad koostisosade efektiivsust, vähendavad mõnede ainete toksilisust ja minimeerivad kahjulikke kõrvalmõjusid. Kapslid tagavad koostisainete stabiilsuse ja bioaktiivsuse nende transportimisel läbi nahakihtide.
CLEAN BEAUTY kontseptsioon.
-
Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
-
Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
-
Eetika – loomkatseid ei tehta;
-
Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.
Clean Beauty on elustiilist lähtuv trend, mis tuleneb sellest, et tarbijad on üha teadlikumad, kuidas enda ja planeedi eest hoolitseda. See ei ole moeröögatus. See on makrosuundumus, mis kasvab. Nõudlus tervislike ja keskkonnasõbralike toodete järele võtab kosmeetikatööstuses võimust.
Toodetes kasutatud koostis on täpselt Euroopa Liidu seadusandlusega reglementeeritud ja ei kujuta inimese tervisele mingit ohtu.
Tooted vastavad rahvusvahelise Hea tootmistava sertifikaadi standarditele. Hinnangud on kõigi näitajate osas “suurepärased”.
GOOD MANUFACTURING PRACTICE (GMP) on põhimõtete ja reeglite süsteem, mis tagab tootmisprotsessi iga etapi õige kulgemise, garanteerides kvaliteetse lõpptoote.
GMP rakendamine on laialt levinud ka toiduainete, kosmeetikatoodete, veterinaarpreparaatide, biotehnoloogia, arvutitehnoloogia jne. tootmises. GMP sertifikaadi eesmärk on tagada, et iga partii toodetel on samad omadused.