Kaubamärgid

Kaubamärgid ProfiDerm  ja Beauty Expert  koonduvad ühise nimetaja alla – kvaliteetne innovatiivne dermatseutiline kosmeetika, mis põhineb meditsiinilistel alustel. See tähendab, et tooted toimivad rakutasemel, stimuleerides raku DNA kaitsemehhanisme. Tõhususele orienteeritud biomimeetilised peptiidid, kõrge kvaliteediga taimsed ekstraktid -ja hormoonid. Antud kaubamärgid kasutavad aktiivainete transportimisel uuenduslikku kosmeetilise drooni tehnoloogiat, samuti molekulaarkile- ja liposoomset süsteemi. Tänapäevased mõjusad nahahooldustooted peavad suutma läbida nahakihte, ainult sel juhul on mõeldav nende tõhus potensiaal.

Kaubamärk EcoSpa on terviklik bränd, mis sisaldab 100% Ecocerti koostisosi, kuid kasutab samuti tselluliiditoodetes tehnoloogiat, mis läheb otse rasvarakkudesse. Kõikide sarjade toimeained on läbinud kliinilised katsed. Tooted on saanud märgistuse Clean Beauty Consept.

Sihtgrupiks on inimesed, kes soovivad leida lahendust erinevate nahamurede korral. Samuti ka need inimesed, kes soovivad, et rõõm tervest nahast kestaks kauem!

ProfiDerm sari pakub mitmekesist lähenemist, milleks on teraapilised aspektid ning naha noorust säilitavad konseptsioonid. See sari võimaldab naha paranemist ja uuenemist nii pindmises kui sügavamates kihtides, kaasates uuendusliku tipptehnoloogia ja teaduspõhised toimeained. Siit võib leida lahendusi noorukite probleemidele ja naha vananemisele.

EcoSpa läheneb nahale holistiliselt. Sobib inimesele, kes ajab näpuga taga toimeainete loetelu. Sellesse liini on kaasatud puhas loodus ja uuenduslikud meetodid. Sari on pühendatud eelkõige taimsete ekstraktide harmooniale, samaaegselt kaasates tselluliidi toodetesse tipptehnoloogia võimalused, mis mõjutavad nahakihte sügavalt.

Beauty Expert on luksuslik eksklusiivne sari. Vananemine ise on luksus ja luksuslikult vananemist ei tasu häbeneda. Sellesse brändi on ühendatud biotehnoloogilised teadmised, mis suudavad ennetada ja taastada naha vananemisest tekkinud ilminguid. Tooted on meditsiinilise kvaliteediga ja kiirelt mõõdetavate tulemustega.

Aktiivainete transportimisest sügavale naha sisse sõltub toote mõjuaspekt. Seda arvestades, kasutavad kaubamärgid ProfiDerm, EcoSpa ja Beauty Expert oma toodetes tõhusamaid kaasaegseid transpordisüsteemi tehnoloogiaid!

Play Video

KOSMEETILINE DROON on kõige arenenum ja uuenduslikum toimeainete transpordisüsteem. See revolutsiooniline süsteem ründab konkreetseid rakke ja vabastab aktiivsed komponendid just seal, kus neid parasjagu vaja läheb.

Nutikas süsteem suunab aktiivse komponendi (ITD) probleemsetesse rakkudesse. X50 kapslid, mis on THE COSMETIC DRONE südameks, koosnevad kahekihilisest biolagunevast polümeerist, mis ühildub rakumembraaniga. Kapsli väliskihile on kinnitatud peptiidid, mis on kapsli liikumapanev süsteem. Suunatav peptiid dikteerib missiooni, millisesse probleemsesse rakuretseptorisse siseneda vaja oleks.
Igal droonil on erinev missioon ja eesmärk.
Kosmeetiline droon ründab ainult konkreetseid valitud rakke.

Tähtis aspekt on veel see, et drooni peetakse  turvalisemaks viisiks ainete toimetamisel naha sügavamatesse kihtidesse, kuna drooni  suurus on suurem kui nanoosakestel. Droon on loodud ümmarguse kapsli kujul ning selle eristavaks tunnuseks on ligand – spetsiaalne aatom või molekul, mis asub drooni välisseinal. See toimib omamoodi antennina, kuna võtab vastu signaale erinevate rakkude retseptoritelt. See aitab sihtida konkreetseid rakke ja toimetada toimeained täpselt sellesse piirkonda, kuhu need on ette nähtud. See tähendab, et tungida mitte ainult naha sügavamatesse kihtidesse, vaid täpselt sinna, kus on vaja aktiivseid toimeaineid.

Näiteks kui kosmeetikavahendi eesmärk on võidelda pigmentatsiooniga, otsib ligand üles väikese raku, mis vastutab tumeda pigmendi tootmise eest. Kui droon oma sihtmärgini jõuab, lahustub selle kest, vabastades aktiivsed ained.

Seega muutub droon kõige turvalisemaks mitte ainult oma suuruse, vaid ka tänu võimele toimetada toimeaineid otse sihtmärgini. See võimaldab vähendada teatud ainete kontsentratsiooni ja optimeerida annust. Mõnikord lisatakse kosmeetikatoodetele mõnda koostisosa väga suures annuses, sest osa sellest läheb teel kaduma. Droonkosmeetikas selline vajadus puudub, see aitab vältida ärritust ja vähendada naha koormust ilma koostisainete efektiivsust vähendamata ja kosmeetikatoote komponente kaotamata. Näiteks süvahüdratatsioonidroon on valmistatud kahest peptiidist: tetrapeptiidist ja heptapeptiidist. Need koosnevad aminohapetest ja on omavahel seotud peptiidsidemega. Esimene täidab ligandi funktsiooni ja teine ​​on drooni sees ning võib aktiveerida hüaluroonhappe sünteesi. 

Liposoomikapslid on fosfolipiididel põhinevad looduslikud transpordisüsteemid ja neid kasutatakse toimeainete kontrollitud süsteemseks transportimiseks. Liposoomikapslid on analoogsed rakumembraanidega ja läbivad neid vabalt. Liposoomi kapslid suurendavad koostisosade efektiivsust, vähendavad mõnede ainete toksilisust ja minimeerivad kahjulikke kõrvalmõjusid. Kapslid tagavad koostisainete stabiilsuse ja bioaktiivsuse nende transportimisel läbi nahakihtide.

Molekulaarkile luuakse ühest või mitmest kahefaasiliste molekulide kihist, millel on hüdrofiilne ja hüdrofoobne osa ning mis on paigutatud kindlaksmääratud iseloomuliku kujuga. Laboritingimustes luuakse stabiilne struktuur. Toimeaine asetatakse kahe kihi vahele, kus see on turvaline ja kaitstud. See loob tõhusa ja stabiilse toimeainete transpordisüsteemi.

Clean Beauty kontseptsioon.

  • Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
  • Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
  • Eetika – loomkatseid ei tehta;
  • Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.

Clean Beauty on elustiilist lähtuv trend, mis tuleneb sellest, et tarbijad on üha teadlikumad, kuidas enda ja planeedi eest hoolitseda. See ei ole moeröögatus. See on makrosuundumus, mis kasvab. Nõudlus tervislike ja keskkonnasõbralike toodete järele võtab kosmeetikatööstuses võimust.

Clean Beauty ei tähenda seda, et tooted oleksid ainult orgaanilised.  Märgistuse saavad tooted, mis on tunnistatud keskkonnale ja inimese tervisele ohutuks. Tooted, mis kasutavad ainult lubatud koguses toimeaineid, et koostisosad säilitaksid ja mõjutaksid aktiivainete toimimist, ilma et neist sünniks kahju.

Tooted vastavad  rahvusvahelise Hea tootmistava sertifikaadi standarditele. Hinnangud on kõigi näitajate osas "suurepärased".

GOOD MANUFACTURING PRACTICE (GMP) on põhimõtete ja reeglite süsteem, mis tagab tootmisprotsessi iga etapi õige kulgemise, garanteerides kvaliteetse lõpptoote.

GMP rakendamine on laialt levinud ka toiduainete, kosmeetikatoodete, veterinaarpreparaatide, biotehnoloogia, arvutitehnoloogia jne tootmises. GMP sertifikaadi eesmärk on tagada, et iga partii toodetel on samad omadused.

 

Shopping Cart
error: