Professionaalile

Oma ala tippspetsialist võib olla heast tahtmisest, suurepärastest teadmistest ja oskustest tulvil aga selleks, et luua kliendiga meeldiv ja progressiivne suhe, tuleb oma töös kasutada professionaalset ja innovatiivset kosmeetikat. Innovatiivsus on edasiviiv jõud, milles kasutatakse tipptehnoloogiat ja tooraineid, mis omavad puhtaid sertifikaate. Usaldusväärsust lisavad toimeainete kliinilised katsed. 
Kosmedical OÜ pakub Sulle koostööd kolme erineva kõrgtehnoloogilise brändiga, millest kaks on meditsiinilise kosmeetika valdkonnas tuntud kui  dermatseutikumid ja üks on 100% ökoloogilise puhtusega bränd.  Bulgaariast pärinevad professionaalsed kosmeetikumid on sündinud kõik ühest laborist, nad on arenduste etappides saanud lisandväärtust ja parimate tulemuste saavutamisel võib neid ka omavahel kombineerida, see teeb iluspetsialisti töö oluliselt kergemaks. Märkimisväärne on tehnoloogia, mis võimaldab töötada rakutasandil ja lausa hüpodermises. Nende brändide edulugu on saavutatud  klientide eduloo baasil, mis on taganud ka auhinnatud edetabeleid. Kõik brändid on liigitatud ” Puhas Ilu Kontseptsioon” alla, mis tähendab, et tooted on inimese tervisele ja loodusele täiesti ohutud. Tooteliinid ei ole hiiglaslikud, on kergesti hallatavad ja omavahel kombineeritavad.

Kui Sa töötad iluvaldkonnas (kosmeetikuna, spaateenindajana, massöörina), siis registreeri enda ettevõttele ärikonto. See võimaldab Sul tellida e-poest profi- ja jaetooteid spetsialistile mõeldud hindadega.

Profiderm Professional tooteliinid on keskendunud näo-, kaela ja dekoltee naha hooldamiseks. Selles sarjas on paljude katsetuste tulemusel saavutatud parimad kooslused ja parimad võimalikud lahendused erinevatele nahaprobleemidele- hüperpigmentatsioon, kuiv-, rasune-, pindkuiv-, vananev ja ärritusele ning aknele kalduv nahk.

Selleks, et aktiivsed ained mõju avaldaksid, kasutatakse kahte erinevat tehnoloogiat- liposoomne ja üliõhuke mikrokile. Probleemse ja vananeva naha taastamiseks on happelahendused, probiootilised mikrobioomi säästvad tooted ja kapseldatud kõrge protsendiga retinool, peptiidid ja taimsed ekstraktid ning vetikad, mis on orienteeritud suurepärastele tulemustele. ProfiDerm Professional dermatseutiline sari suudab tagada, et tugevatoimelised ained oleksid efektiivsed, ilma nahka ärritamata.

ProfiDerm ei ole agressiivne bränd, ta ei riku naha mikrobioomi tasakaalu, ei tekita ka professionaalses plaanis olukordi, mis vajaksid kliendi jaoks pikaaegset taastusprogrammi märgatavate riskidega. Samas toimib efektiivselt. Moodne kerge tekstuur ja hüpoallergeensed koostised ilma parabeenide ja GMO-deta. 

ProfiDermi hüpoallergeense kosmeetika valemid on kliiniliste ekspertiiside instituudis testitud. Naturopaatiline lähenemine valemi väljatöötamisele. ProfiDerm vastab rahvusvahelise hea tootmistava sertifikaadi standarditele. Hinnangud on kõigi näitajate osas "suurepärased".
Mõju raku tasandil – täiustatud toimeained, mille tulemused on kliiniliselt tõestatud in vitro ja in vivo testide kaudu.

Sari on uuenduslik, pidevas arenduses. 

Pinguldavad, niisutavad, taastavad, teraapilised  ja lokaalset pigmenti vähendavad tooted. Kreem-, peel-off-, shaker-, kangasmaskid. Tooteliinid, mis sobivad aparaatsetele hoolitsustele- ultraheli, raadiolifting, mesoporatsioon, mikronõelateraapia, LED valgusravi jne.

Miks valida enda partneriks ProfiDerm?

Kui Sinu kliendibaas on erinevas vanuserühmas, seinast seina probleemidega. Kosmeetiku amet eeldab  kompetentsi ja oma peaga mõtlemist. Probleemide seljatamiseks vajad Sa intelligentseid meditsiinist tulenevaid dermatseutikume, mis võimaldavad saavutada nahaprobleemide osas progressiivseid tulemusi. Mitmekülgsed lahendused erinevatele nahamuredele, mis on teraapilised ja nahka taastavad, ilma ärritamata. Tehnoloogia, mille abil jõutakse sügavale nahakihti. Kliinilised katsed, mille tulemuslikkust arvestades tagatakse naha paranemise tõenäosus.

Beauty Expert tooteliin ei ole väga suureks aretatud küll mahu poolest, aga tehnoloogia seisukohalt on tegemist luksusliku brändiga, mille sihtgrupiks on eelkõige vananev nahk. Kuld, innovaatilised peptiidid, taimsed ekstraktid, tüvirakud- ja  östrogeenid on põhiline suund vananemise aeglustamises.

Kliinilised toimeainete uuringud täiustavad liposoomset ja kosmeetilise drooni tehnoloogiat, mis kõik võimaldavad jõuda aktiivsetel mõjuainetel sügavale dermisesse või lausa sihtrakku. Beauty Expert taotleb oma toodetega tulemuslikkust.

Professionaalil on kasutuses  happelahendus, graanulitega koorijad, maskid, aktiivseerumid, kreemid. Huvitava muutuva tekstuuriga puhastus ja massaazitooted. 

Miks valida enda partneriks Beauty Expert?

Kui Sinu kliendibaasis on palju kronoloogilise  ja bioloogilise  vananemisega daame, kes naudivad manuaalset teraapiat, massaaže ja maskitamist. Kindlasti puutud Sa oma töös kokku fotovananemise tunnustega klientidega, kes on tavaliselt keskkonnast tulenevate vananemisimingutega nooremapoolsed, sportlikud või päikest ülearu nautivad inimesed. See bränd on täiustatud eraldi spetsiifikaga vorm, mille eelkäijaks on ProfiDerm Professional. Neid sarju võib omavahel ka miksida.

Beauty Experti on kaasatud vananemisvastased teadmised, pidades silmas just vananemisega seotud muutusi nahas, ainevahetuslikke häireid, rakkude jagunemise aeglustumist jne. Sobib  35+ klientidele vanusest tulenevate kortsukeste ennetuseks ja vanusega kaasnevate nähtude vähendamiseks. Kliinilised toimeainete katsetused, vaatlused, tehnoloogia, mis käsitleb sihtrakke.

EcoSpa tooteliinid võimaldavad manuaalseid, ergutavaid ja lõõgastavaid SPA hoolitsusi, sobides hästi eelkõige nendele klientidele, kes soovivad oma nahal tunda ainult puhta looduse väge.
Sari pakub ilutegijale tööks nii näo- kui kehahooldustooteid. Valik ei ole suur vaid just paras, et sõeluda välja oma tulevased lemmikud. EcoSpa valikus on suhkru- ja soolapõhised koorijad-, massaaziõlid-,  kreemmaskid.

Mis puutub EcoSpa tselluliidihooldusesse, siis ka siin on tegemist puhta looduse konseptsiooniga kuid mõningate efektiivsust lisavate nüanssidega. Nimelt sellesse liini on kaasatud tipptehnoloogilised sihtraku jaoks mõeldud konsentreeritud aktiivained, mille ülesanne on rasvarakke sulatada. Tehes klientidele antitselluliidset programmi aparatuuri, mähiste või pressoteraapia abil, võid olla kindel, et tagad kliendile suurepärased ja nähtavad tulemused.

Miks valida enda partneriks EcoSpa?

Eelkõige siis, kui Sa oled spaateenindaja või massöör. Sinu kliendid naudivad Su head energiat, käte tööd, ruumi aroomi ja loomulikult ka hooldusest tulenevat kasutegurit. Samas oskavad nad ka eristada hoolduste järelkaja, kas nahk on sile, tundub ta saunaselt kuum või hoopiski lõõgastavalt jahe. EcoSpa annab valikuvõimalusi.

Aroomiteraapiast ja taimsetest ekstraktidest tulenevat teraapiamõju ei tohi alahinnata, seetõttu pakub 100% ökosertifikaadiga EcoSpa suurepäraseid taimseid koostisi nii kliendi kehale kui ka vaimule!
Kui Sa tegeled keha vormivate hooldustega ja Sinu jaoks on tähtis, et klient ei pettuks salenemisprogrammis, siis usalda tooteid, mis on suutelised töötama efektiivselt probleemi sees ja tagama ka nähtava tulemuse. Mitmete auhindadega pärjatud sari.

Võtke otse meiega ühendust

Shopping Cart
error: