Makseviisid

Kosmedical Eesti e-poes on võimalik kasutada järgnevaid makseviise:

Pangalingi kaudu

Makseid vahendab Montonio Finance UAB Tasumine toimub väljaspool e-poodi – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Montonio kaudu saavad kliendid tasuda SWEDBANK, SEB, LHV, LUMINOR, COOP, REVOLUT, N26 PANK, CITADEL pangalinkidega. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest müüja arvelduskontole.

Krediitkaardiga

Makseid vahendab Montonio Finance UAB Tasumine toimub väljaspool e-poodi  –  krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance UAB turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest müüja arvelduskontole.

Järelmaks

 – võimaldab Eesti klientidel alates 60.- euroste ostude eest tasuda kolmes võrdses osas intressi ja teenustasude vabalt. Makseviisi valides esitab klient taotluse, kogu protsess on digitaalne ja vastuse saab loetud minutitega. 

Montonio Split järelmaksu kasutamine on kliendi jaoks 100% tasuta ja ilma varjatud kuludeta. Kui Montonio Split järelmaks on e-poe kassas aktiveeritud, näeb ostja maksevõimaluste all ka valikud „Maksa hiljem“ ja „Maksa kolmes osas“. Nüüd jääb ostja otsustada, kas ta soovib tasuda kogu ostusumma ühe kuu pärast või jagada kulu kaheks või kolmeks võrdseks osamakseks. Seejärel saab ta end Montonio keskkonnas autentida, täita oma sissetulekuga seotud väljad ning taotluse allkirjastada, integreeritud TF Bank. 

 Montonio järelmaks Loodud on nutikas järelmaksulahendus, kus klient teeb ühe kiire taotluse ja saab pakkumise mitmelt krediidiandjalt korraga. Lahendusse on integreeritud TF Bank, Placet Group, Bigbank, SVEA Finance ja Holm Bank. Tegemist on täisautomaatse protsessiga. Seejärel saab ta end Montonio keskkonnas autentida, täita oma sissetulekuga seotud väljad ning taotluse allkirjastada. 

 
 
Shopping Cart
error: