Retinol Intensive Fluid – Retinooli intensiivne fluid

Laos

50 ml.

Retinol Intensive Fluid sisaldab stabiliseeritud liposoomset 5% retinooli, milles kasutatakse kapseldatud ja molekulaarkile tehnoloogiat. Madala molekulmassiga hüaluroonhappe ja retinooli kombinatsioon on ühildatud võimsaks nahka uuendavaks ja niisutavaks koosluseks.  Retinooli Fluid suurendab kollageeni sünteesi, mistõttu mõjutab positiivselt akne armide korrigeerimist, peeneid kortsujooni ning pigmendilaike, samaaegselt reguleerib ka ülearuse rasu tootmist.
Sobib rasuse ja akne probleemiga, eelkõige on mõeldud nooremale kliendile sest toode vähendab intensiivset rasunäärmete produktsiooni, aitab parandada jääklaike ning hoida ära võimalikku naha armistumist. Fluidi on lisatud probiootikumid, mis aitavad säilitada naha mikrofloorat. Liposomaalselt kapseldatud retinool omab kõrget taluvust, seetõttu võib teda kasutada ka soojas kliimas. Ei ärrita nahka.

Original price was: 45.00€.Current price is: 38.00€. sis. KM

Availability: Laos

LISAINFO

Retinool on tavaliselt oma olemuselt väga ärritav. Meie kasutame tehnoloogiaid, et eraldada väikesest kogusest retinoolist maksimaalne võimsus. Pakendame retinooli mikrokapslitesse. Selline tehnoloogia võimaldab kasutada väiksemat annust, kuid kosmeetikatoode saab paremad omadused. Nii vähendame ärritust, mis mõnel tundlikul nahal muidu esineks. Retinooli tooted on meil seerumi tõhususega!
HYRETIN – Kombinatsioon madala molekulmassiga hüaluroonhappe ja retinoehappe vahel. See suudab tungida sügavale nahka, kuid ei ärrita. Selline koooslus toimib edukalt ka aknebaktereid pärssivana..
ROVISOME® – Retinol Moist on stabiliseeritud retinool ja võib tõhusalt vähendada kortsude teket, põhjustamata nahaärritust.
DECORINYL® – Tetrapeptiid, mis reguleerib fibrillogeneesi ja kollageenfibrillide kasvu. See parandab kollageeni kvaliteeti, mida sünteesitakse retinooli aktiivsuse tulemusena.
LIPOCHROMAN® –  Suurendab antioksüdantset kaitset ja sära andvat toimet. Kaitseb biomolekule ja rakufunktsioone oksüdatiivse stressi põhjustatud kahjustuste eest.
Efektid:
 • Rasuerituse vähendamine on pikaajaline;
 • Tugevdab kõikide teiste toodete mõju;
 • Vähendab pooride suurust ja nende kogust;
 • Niisutus ja vananemisvastane kuldstandard;
Retinol Fluid osaleb aktiivselt türosiini protsessi normaliseerimisel kuid pigmendi tugevaid ladestusi ta eemaldada ei suuda.
Helendab topelt tõhusalt kui pigmendi- ja jääklaikude vastases koduhoolduses kombineerida
PROFIDERM Retinol Fluid, Azelaic Acid ja Vital C Cream. Akne puhul samad kombinatsioonid. Samuti sobib akne korral kombineerimiseks koos Acnotin Fluid ja Acnotin Lotion (näovesi), mis on tõhusalt põletikulisi protsesse vähendavad tooted, olemata seejuures liigselt agressiivsed.
Rikkalik mõjuspekter, ühe tootega saab parandada aknet ja korrigeerida arme, helestada ja kihistada nahast välja kergemaid pigmendilaike ja mõjutada sidekoelisi struktuure võitluses vananemisega.

SISALDAB

RETINOYL HYALURONATE – Sodium Retinoyl Hyaluronate on väga madala molekulmassiga hüaluroonhappe ja retinoehappe ester. Kombineerides kahe vananemisvastase koostisaine mõju, on jõutud tuletiseni, mis suudab tungida sügavale ja ohutult nahka ärritamata. Erinevalt paljudest teistest nahahooldustoodetest võib hüaluroonhapet ja retinooli kasutada samas nahahoolduses. Mitte ainult see, vaid nende koos kasutamine võib aidata vähendada retinooli kasutamisega sageli kaasnevate kõrvaltoimete raskust.
RETINOL – Retinool on A-vitamiini tuletis, mis on rakkude taastamisel võtmerollis. Retinool muutub retinoehappeks ja alles seejärel hakkab ta nahas tööle. Retinoehape suudab pidurdada kollagenaasi ensüümi, mille ülesandeks on kollageeni lõhkumine. Kollageeni säilitamine on aga vananedes kriitilise tähtsusega. Retinool koorib ka nahka ja suurendab kollageeni tootmist, mis võib vähendada peente joonte ja kortsude teket, andes nahale värskema ja täidlasema välimuse.
Retinool on peamine aknevastane paikselt kasutatav aine, kuna see eemaldab naha pealmise kihi, mille liigsarvestumine võib ummistada poorid, aitab vähendada rasu tootmist, tapab aknet põhjustavaid baktereid ja on põletikuvastane toimeaine.
TRIPEPTIDE -10 CITRULLINE – Kollageenikiudude reguleerimist kontrollivad mitmed molekulid, millest ühte olulisemat nimetatakse dekoriiniks. Vananedes dekoriini aktiivsuse väheneb. Uus peptiid, tripeptiid-10 tsitrulliin, peaks imiteerima dekoriini, nii et kollageenkiud hakkavad eksivad arvama, et nad peavad siiski olema tootlikud. Tripeptide-10 Citrulline (tuntud ka kaubanime Decorinyl® all) on geniaalne uus kollageeni organiseeriv tetrapeptiid, mis jäljendab dekoriini, parandab kollageeni struktuure ning taastab naha elastsuse ja elastsuse. Tänu dekoriinilaadsele toimele reguleerib see fibrillogeneesi protsessi ja kollageenfibrillide mõõtmeid. Teaduslikud testid tripeptiid-10 tsitrulliini sisaldavate valemitega on näidanud, et 28 päevaga paranes naha elastsus 54%.
OROBANCHERAPUM EXTRACT – Alates tüvirakkude kaitsest kuni naha mikrobioomi tasakaaluni: Orobanche rapumi ekstrakt, uus looduslik strateegia uue taimeekstrakti näol, mis taastab kogu naha uuenemisprotsessi,  järjestikuse aktiveerimise teel tüvirakkude tugevdamisest mikrobioomi kaitseni. Naha uuenemisprotsessi esimene komponent on tüvirakkude reservuaar epidermise basaalkihis.
LUPINUS ALBUS SEED EXTRAKT (Lupeol)- Lupiini seemneekstrakt uurendab I- se kollageeni tootmist. Parandab naha elastsust. Suurepärane lõtvumisvastane ja tihendav toime. Kuju ümberkujundamine. Vähendab rasva kadumisest põhjustatud näo ptoosi.
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL – Päevalilleseemneõli on eriti kasulik kuivale, dehüdreeritud või keskkonnasäästlikule nahale, kuna selle linoolhappe sisaldus aitab nahal sünteesida oma lipiide (rasvu), sealhulgas keramiide, parandades nähtavalt selle barjääri ja muutes naha siledamaks ja tervema väljanägemisega.
SQUALANE – Skvalaani võrreldakse sageli hüaluroonhappega, kuna see on biomimeetiline ja on väga kasulik ka naha niisutatuse soodustamisel. Skvalaanil on palju eeliseid, mida hüaluroonhappel ei ole, näiteks selle antioksüdantsed omadused, kaitsev roll või lihtsalt sensuaalsus. Skvalaan on rasu loomulik komponent, seetõttu tugevdab see naha barjääri ja aitab nahal niiskust säilitada, eriti on ta hea komponent kuiva naha toodetes.
PULLULAN – Pullulanil on hapnikubarjäär, suurepärane niiskuse säilivus ja see takistab ka seente kasvu. Sisaldab polüsahhariididena tuntud komplekssuhkruid, mistõttu on see hea vett siduv aine (st niisutav) ja antioksüdant nahahooldustoodetes. On tõestatud, et see toimib hästi ka teiste nahahooldusvahendite kandjana, pakkudes koostisained tõhusalt sinna, kuhu need minema peavad.
BUTYL AVOCADATE – Butüülavokaat on butüülalkoholi ja rasvhappe ester, mis on saadud Persea Gratissima õlist (avokaadoõli). Seda nimetatakse ka avokutiiniks. Butüülavokaadi kasutamise eelised: Vähendab rasket rasuproduktsiooni, pärssides 5-alfa sünteesi, mis põhjustab rasunäärmete aktiivsust. Vähendab läikiva T-tsooni väljanägemist ja uute aknekollete teket. Suurendab naha hüdratatsiooni. Avokaadoseemneõli on hea polüfenoolidena tuntud antioksüdantide rühma allikas. Neil on sünergistlik toime, neutraliseerides mitut tüüpi vabu radikaale, enne kui need võivad nahka kahjustada.
LYSOLECITHIN – Lüsoletsitiin on saadud taimsetest õlidest, tema ülesanne on naha loomulike lipiidide taastamine.
LECITHIN – Letsitiin on kollakaspruunikate rasvainete rühm, mis on amfifiilsed – tõmbavad ligi nii vett kui ka rasvaineid (ja on nii hüdrofiilsed kui ka lipofiilsed ) ning neid kasutatakse tekstuuri silumiseks, emulgeerimiseks, homogeniseerimiseks – vedelad segud ja tõrjuvad kleepuvad materjalid. Letsitiin aitab säilitada stabiilset emulsiooni kahe segunematu vedeliku vahel. Emulgaator vähendab kahe vedeliku vahelist pindpinevust ja võimaldab neil seguneda ning moodustada stabiilse, heterogeense dispersiooni. Letsitiinist saadud iposoomid on sfäärilised vesiikulid, millel on üks või mitu fosfolipiidide kaksikkihti, mis ümbritsevad vesisektsiooni. Liposoomid võivad kapseldada hüdrofiilseid või hüdrofoobseid vesiaineid fosfolipiidide kaksikkihti. Sellises kapslis on aktiivained, mida transporditakse sügavale naha sisse.
JOGURT POWDER – Jogurtipulber rahustab, pehmendab ja noorendab nahka. See toimib sarnaselt piimaga, säilitab kõrge valgusisalduse. Kaltsiumisisaldus jogurtis aitab tõhusalt toita nahka. Samas mõjub see ka niisutavalt, vältides naha kuivust. B-vitamiinid on jogurtipulbri  looduslikuks koostisosaks. Jogurtipulber võib aidata parandada naha mikrobioomi, taastada barjäärifunktsiooni ning vähendada kahjulikke baktereid ja võimaliku põletiku teket.
INULIN – Inuliin on looduslik prebiootikum, millel on  roll tundliku ja reaktiivse naha tervendamisel. Inuliin on looduslik niiskusesäilitaja, mis tõmbab vett keskkonnast nahka, aidates seega hoida seda sel viisil hüdreeritud. Inuliin toimib ka nahka konditsioneerivana, moodustades nahale õhukese kile, jättes naha siledaks ja kaitstuks. Samuti aitab see kompenseerida tegureid, mis põhjustavad punetust, kuivust ja vananemist
SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN – Geelitaolise tekstuuriga süsivesikute koostisaine, toimib sideaine ja tekstuuri tugevdajana. Beeta-glükaan pakub ka antioksüdantseid omadusi ja on näidanud, et see aitab nähtavalt minimeerida vananemisilminguid ning päikesekahjustusi (sealhulgas vähendab kortsude sügavust ja karedat, ebaühtlast tooni). Teatud beeta-glükaani allikad pakuvad ka kilet moodustavaid niisutavaid omadusi. Kosmeetikas ja isikliku hügieeni toodetes kasutatakse beeta-glükaani niisutava ja nahka rahustava vahendina. See aitab vähendada peente joonte ja kortsude teket, parandab naha tekstuuri ja suurendab naha elastsust.
GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL – Sojaõli on väga rikkalik ja niisutav, kuid imendub kiiresti ja ei jää nahale. Ekstraheeritakse sojaoa seemnetest, mis omakorda on tugevaim fütoöstrogeen (taimne hormoon, mis keemiliselt struktuurilt erineb inimese suguhormoonidest aga käitub organismi sattudes nendega sarnaselt). Taimsel östrogeenil on organismile tasakaalustav toime, olles efektiivsed nii suguhormoonide puuduse (vanusest sõltuv) kui liigse ( puberteedi eas) ületalituse puhul. Käitudes vastavalt organismi tekkinud olukorrale, suudavad nad ka nahafunktsioone stabiliseerida.
Kosmeetilised omadused: tugev rakkude regenereerimine ja rakke aktiveeriv toime, ideaalne küpsele nahale,
väga tõhus ka akne kontrolli alla hoidmisel.
Sojaõli koosneb viiest rasvhappest (palmitiin-, steariin-, oleiin-, linool- ja linoleenhape). Asendamatud rasvhapped Omega 3 ja 6, taastavad kollageeni ja suurendavad naha elastsust, vähendades peente joonte ja kortsude teket, töötades samaaegselt vananemisilmingute ennetamisel ja vähendamisel. Sojaõli on E- vitamiinirikas ja sobibsuurepäraselt nahakahjustuste ennetamiseks ja ka likvideerimiseks, olles tugevalt antioksüdantse toimega.
SCLEROTIUM GUM – Skleroosikummi on looduslik polüsahhariid, mis saadakse niitja seente Sclerotium rolfsii (S. rolfsii) mikroorganismi kääritamisel. Algselt fütopatogeenina mädanenud punasest paprikast eraldatud S. rolfsii sai kõige viljakamaks tüveks eksopolüsahhariidide (EPS) tootmisel. Sclerotium kummil on loomulikud nahka siluvad ja rahustavad omadused.
SODIUM GLYCERIN – Naatriumglütseriin, tuntud ka kui glütserool, on looduslik ühend, mis on saadud taimeõlidest või loomsetest rasvadest. See on selge, värvitu, lõhnatu ja siirupine magusa maitsega vedelik. Glütseriini kasutatakse kuiva või ketendava naha puhul täiendavaks niisutuseks. Naatriumglütseriin on teadaolevalt niisutav aine tänu oma võimele tõmmata niiskust naha sügavamatest kihtidest ja ka õhust  ning rakendada seda otstarbeliselt. See on levinud koostisosa, mis on loetletud paljudes niisutavates nahahooldustoodetes.

KASUTAMINE

Kandke õhtuti puhastatud nahale kergete koputavate liigutustega, kuni toode on täielikult imendunud. Alustage naha harjutamisest, pange fluidi esimesel nädalal üle 1-2 õhtu. Teisel nädalal igal õhtul. Retinol Fluid on meeldivalt siidiselt kerge tekstuuriga.
Mitte kasutada rasedatel ja imetavatel emadel!

 

Näide võimalikust aktiivsest kodusest kasutusviisist:
Akne-, rosaatsea-, liigne pigment-, anti age – kodune hooldus.
 •  PD Washing Foam puhastusvaht 2 x p (vananeva või kuiva naha puhul PD Silky Milk puhastuspiim)
 • PD Cleansing Facial Essence näovesi 2 x p. (toimib koorijana)
 • PD Azelaic Acid 1-2 x p. (vaata happe kirjelduse all olevat õpetust, kuidas harjutada nahka).Võib panna üle näo või paikselt probleemsele kohale. Enne kreemi.
 • PD Vital C Cream 1-2 x p.
 • PS . Kui lisada Vita C Cream -le juurde Retinooli toode, siis muutub koduhooldus üliaktiivseks! Rosaatsea puhul lisage retinool alles seejärel kui olete katsetanud teisi eelpool nimetatud tooteid vähemalt 2 nädalat ja jälginud enda naha seisundit.
 •  Öötoode, alustada üle ühe õhtu. PD Retinol Cream (pigment või vanem nahk) või Retinol Intense Fluid (rasune, akne nahk)
 •  Kui nahk on kuiv ja vajab lisaniisutust, siis vananevale nahale peale Retinooli tooteid või Vital C Cream-i nahale kandmist võib lisada PD BioPlasma Nutri või BE Restructuring kreemi, nooremale ja pigmenteerunud  nahale PD OxyWhite C Cream. Sobivad ka külmal aastaajal. Päevasel ajal sobib näiteks ka PD Sun Care Cream With SPF 50 (k.a talvel, kaitseb nahka külma eest).
PS. Nii Vital C Cream kui Retinooli kreemid on oma olemuselt aktiivsed nagu seerumid, seetõttu on nendele ka sobiv peale panna mingi muu kreem.

 

KOOSTIS

AQUA, CAPRYLYL CAPRYLATE / CAPRATE, OLIVE OIL DECYL ESTERS, SQUALENE, BUTYL AVOCADATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL AND LUPINUS ALBUS SEED EXTRACT, DISTARCH PHOSPHATE, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, ARACHIDYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, DIMETHICONE , DIMETHICONOL, ETHYLHEXYL COCOATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, RETINOL, DIMETHYLMETHOXY CHROMANOL, C14-22 ALCOHOLS (AND) C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, SODIUM GLYCERIN, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE , RETINOYL HYALURONATE, TOCOPHEROL, LECITHIN,TRIPEPTIDE-10CITRULLINE, CARBOMER,TRIETHANOLAMINE, CAPRYLYLGLYCOL,PROPANEDIOL, OROBANCHERAPUMEXTRACT,PHYTOSPHINGOSINE, DIMETHYLMETHOXYCHROMANOL,SODIUM CARBOXYMETHYL. BETAGLUCAN,INULIN,YOGURTPOWDER ,POLYACRYLATECROSSPOLYMER-6,LYSOLECITHIN, SCLEROTIUM GUM, XANTHANGUM, PULLULAN,TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYLGLYCOL,TROPOLONE,CITRICACID,DISODIUMCETEARYLSULFOS- UCCINATE, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL.

LIPOSOOMIKAPSLID on fosfolipiididel põhinevad looduslikud transpordisüsteemid ja neid kasutatakse toimeainete kontrollitud süsteemseks transportimiseks. Liposoomikapslid on analoogsed rakumembraanidega ja läbivad neid vabalt. Liposoomi kapslid suurendavad koostisosade efektiivsust, vähendavad mõnede ainete toksilisust ja minimeerivad kahjulikke kõrvalmõjusid. Kapslid tagavad koostisainete stabiilsuse ja bioaktiivsuse nende transportimisel läbi nahakihtide.
MOLEKULAARKILE  luuakse ühest või mitmest kahefaasiliste molekulide kihist, millel on hüdrofiilne ja hüdrofoobne osa ning mis on paigutatud kindlaksmääratud iseloomuliku kujuga. Laboritingimustes luuakse stabiilne struktuur. Toimeaine asetatakse kahe kihi vahele, kus see on turvaline ja kaitstud. See loob tõhusa ja stabiilse toimeainete transpordisüsteemi.
CLEAN BEAUTY kontseptsioon.
 • Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
 • Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
 • Eetika – loomkatseid ei tehta;
 • Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.
Clean Beauty on elustiilist lähtuv trend, mis tuleneb sellest, et tarbijad on üha teadlikumad, kuidas enda ja planeedi eest hoolitseda. See ei ole moeröögatus. See on makrosuundumus, mis kasvab. Nõudlus tervislike ja keskkonnasõbralike toodete järele võtab kosmeetikatööstuses võimust.
Toodetes kasutatud koostis on täpselt Euroopa Liidu seadusandlusega reglementeeritud ja ei kujuta inimese tervisele mingit ohtu.
Tooted vastavad  rahvusvahelise Hea tootmistava sertifikaadi standarditele. Hinnangud on kõigi näitajate osas “suurepärased”.
GOOD MANUFACTURING PRACTICE (GMP) on põhimõtete ja reeglite süsteem, mis tagab tootmisprotsessi iga etapi õige kulgemise, garanteerides kvaliteetse lõpptoote.
GMP rakendamine on laialt levinud ka toiduainete, kosmeetikatoodete, veterinaarpreparaatide, biotehnoloogia, arvutitehnoloogia jne. tootmises. GMP sertifikaadi eesmärk on tagada, et iga partii toodetel on samad omadused.

Sama kategooria tooted :

UUE PÕLVKONNA NAHAHOOLDUS PROFIDERM BIONIC LIIN 4 x 20 ml. Soovid enda nooruslikkust säilitada või hoopis taastada? See väike kombineeritud KIT pakend on sobitatud spetsiaalselt vananeva naha vajadusi arvestades. Kõik…

50.00 sis. KM

UUE PÕLVKONNA NAHAHOOLDUS PROFIDERM BIONIC LIIN 4 x 20 ml. Oleme mõelnud Sinu eest ja kombineerinud sellesse KIT pakendisse omavahel harmoneeruvad tooted, mis toimivad väga efektiivselt ka eraldi, kuid kasutades…

50.00 sis. KM

Restructuring Cream on uue põlvkonna nahahooldustoode, mis on sobitatud igale nahale, millel esineb kuivus ja pinnakuivus. Samuti normaalsele nahatüübile. Lähtutakse naha loomuliku barjääri kaitsmisest ja taastamisest sest kõige tähtsam on…

36.00 sis. KM

Liposoomsel tehnoloogial põhinev vananemisvastane Cellular Nourishing toitev ja nahka tihendav kreem, mis stimuleerib rakkude uuenemist ning tõstab vee ja lipiidide taset nahas, aktiveerides rakusünteesi. Rikastatud 3 tüüpi võimsate vananemisvastaste kollageeeni…

36.0080.00 sis. KM

Allahindlus!

Väga aktiivne toitev kreem, mis keerab aja tagasi! Mõeldud vananevale nahale. Taimsete hormoonidega kreem stimuleerib tüvirakke, parandab naha elujõudu ja turgutab koheselt toonust. Luksuslik kreem suunab aktiivained liposoomsel tehnoloogial sügavale…

32.0080.00 sis. KM

Retinool öökreem sisaldab molekulaarse kilena stabiliseeritud liposoomset 5% retinooli ning madala molekulmassiga hüaluroonhappe kombinatsiooni. Retinooli mõju põhineb just suuresti naha aluskudede ärgitamisel. Võimsam nahakudede taastaja! Retinooli kreem on ülimalt efektiivne…

45.00 sis. KM

Rikkalikult energiat lisav ja nahka stimuleeriv kreem, kuhu on lisatud kapseldatud uue põlvkonna stabiilsed C - vitamiini erinevad vormid. Kreem on peene ja kerge tekstuuriga. Omamata otsest keemilist ega füüsilist…

35.00 sis. KM

Täiesti looduslik kaitsev ja tervistav palsam näole ja kätele, eriti tuulest mõjutatud piirkondadele nagu huuled ja põsesarnad. Niisutab ja pehmendab intensiivselt, poore ummistamata. Rikas E-vitamiini ja küllastumata rasvhapete poolest. <span…

20.00 sis. KM

Kerge tekstuuriga kreem kombineerimiseks rasusele ja aknele kalduvale nahale. Rahustab naha punetust, reguleerib rasueritust, minimeerib ka mõõdukate pooride suurust. Säilitab naha normaalse mikrobioomi. Rikkalik mõjuspekter, ühe tootega saab parandada aknet…

35.00 sis. KM

Fluid on mõeldud kollageeni sünteesi ja rakuhingamise stimuleerimiseks. Parandab rakkude uuenemist ja "äratab" kõik rakuprotsessid. Ühtlasi reguleerib rasueritust nahas. Antibakteriaalse, rahustava ja matistava toimega kiiresti imenduv toode. Niisutab ja minimeerib…

29.0060.00 sis. KM

Sügavniisutav ja nahka elustav kreem. Pentavitiin on ülivõimas hüdroregulaator, mis seob vabu veemolekule ja tekitab arvukalt kauakestvaid veehoidlaid, samaaegselt hoides nahas niiskust kinni veemagnetina. Suudab niisutada nahka järjest 72 tundi.…

29.0060.00 sis. KM

Tundlikule nahale, mis kaldub punetama. Rahustab koheselt, toidab ja hüdreerib. Tugevdab naha loomulikku immuunsüsteemi ja taastab mikrobioomi. Spetsiaalselt välja töötatud tehnoloogia, mis tugevdab naha barjäärfunktsiooni  kaitset välise ärrituse vastu. Pehmendab…

35.0060.00 sis. KM

Allahindlus!

TOP toode sobib kõigile, nahatüübist sõltumata! Miks?  Sest vabad radikaalid kuhjuvad nahas, neid on kõigil rohkem kui vaja oleks ning nende ohjeldamiseks on vaja kaasata antioksüdante, et hoida ära rakukahjustused.…

Original price was: 40.00€.Current price is: 36.00€. sis. KM

Allahindlus!

Kreem kuivale ja lipiididevaesele vananevale nahale. See toode annab nahale toitaineid ja loob kohese mugavuse. CERAMIDE 3 moodustab tõhusa tõkke niiskuse kadumise vastu, koos fütosfinosiiniga osalevad nad mitmesugustes rakuprotsessides, olles…

30.0060.00 sis. KM

Moodsa kerge tekstuuriga ja kõrge aktiivainete kontsentratsiooniga kreem-seerum. Sobib kombineeritud ja rasusemale vananevale nahale. Aktiivne toode pinguldab nahka, kohene lifting efekt. Parandab naha struktuuri, takistab naha lõtvumist ja vananemist. Tugevdab…

37.00 sis. KM

Moodsa kerge tekstuuriga ja samas kõrge aktiivainete kontsentratsiooniga kreem - seerum. Rikastatud loodusliku oliiviõliga, mis sobib eriti hästi kuivale nahale. Kui nahk on  kuiv + pindkuiv, siis see kreem lisab…

37.00 sis. KM

Sinu valik sobib hästi kokku nende toodetega :

Koorimine pärlmutri- ja rubiiniosakeste ning ensüümidega. Sügavpuhastav toode, mis silub nahka ja annab sellele pärlmutrilise sära. Puhastab õrnalt aga tõhusalt. Pärliosakesed eemaldavad leebelt üleliigsed sarvestunud naharakud, muutes epidermise tekstuuri ühtlasemaks,…

26.0045.00 sis. KM

Puhastav ja detoksifitseeriv mask, puhastab ja ahendab poore, et vältida komedoonide teket, vähendab rasueritust. Kirgastab ja ühtlustab jumet ning parandab naha üldist seisukorda. Igale nahatüübile, eriti sobilik akne, väsinud ja…

10.00 sis. KM

Nahka puhastav essents bambuse ekstrakti ja taimse päritoluga puhastava puuviljakompleksiga. Kooriv ja uuendav toonik on energiat andva kompleksiga. Näopuhastus on õrn aga mõjub siiski nahka koorivana. Niisutab, ahendab poore ja…

25.00 sis. KM

Rikkalikult energiat lisav ja nahka stimuleeriv kreem, kuhu on lisatud kapseldatud uue põlvkonna stabiilsed C - vitamiini erinevad vormid. Kreem on peene ja kerge tekstuuriga. Omamata otsest keemilist ega füüsilist…

35.00 sis. KM

Kerge tekstuuriga kreem kombineerimiseks rasusele ja aknele kalduvale nahale. Rahustab naha punetust, reguleerib rasueritust, minimeerib ka mõõdukate pooride suurust. Säilitab naha normaalse mikrobioomi. Rikkalik mõjuspekter, ühe tootega saab parandada aknet…

35.00 sis. KM

Allahindlus!

TOP toode sobib kõigile, nahatüübist sõltumata! Miks?  Sest vabad radikaalid kuhjuvad nahas, neid on kõigil rohkem kui vaja oleks ning nende ohjeldamiseks on vaja kaasata antioksüdante, et hoida ära rakukahjustused.…

Original price was: 40.00€.Current price is: 36.00€. sis. KM

Sulle võiksid meeldida ka need tooted :

Lifting-efektiga ja sügavale nahakihtidesse tungiv kortsude täiteainega intensiivne seerum, mis aktiveerib naha regeneratsiooni. Suurendab naha tihedust ja vähendab peeneid kortse. See serum pinguldab näokontuuri ja moodustab nooruslikuma näoovaali. Sisaldab argireliini…

30.00 sis. KM

Puhastava, epidermise struktuuri uuendava ja nahka elustava toimega hapnikuteraapia. Mask annab energiat ja parandab naha välimust, tugevdab rakulist immuunsust ja tõstab rakkude hapnikutaset. Sobib igale nahatüübile.

10.00 sis. KM

3D pinguldav kollageeni mask parandab naha elastsust ja pinguldab koheselt näokontuuri.  Vähendab efektiivselt peeneid joonekesi ja sügavaid kortse. Rohkelt nahka niisutava mõjuga. Mineraalidest küllastunud mask annab nahale energiat ja toiteaineid.

10.00 sis. KM

Spetsiaalse, huvitava tekstuuriga roositoonik, mis puhastab ka kõige sügavamad ebapuhtused, eemaldab rasu ja toniseerib, samal ajal intensiivselt nahka niisutades. Toonikus on ühildatud Roosiõite ja Ylang Ylang lillevesi, millele on lisatud…

19.00 sis. KM

Allahindlus!

Meditsiiniline tehnoloogia lokaalseks rasva ja kehakontuuride vähendamiseks - 3,1 cm 28 päevaga! Sellel on tselluliidivastane, salendav ja taastav toime. Toimeained ründavad konkreetseid rasvhappeid otse ning sulatavad nad.  

Original price was: 36.00€.Current price is: 25.00€. sis. KM

Allahindlus!

Kreem on mõeldud igale nahale, millel on vähem või rohkem nähtavad tselluliidikogumikud.  Tselluliidivastane, keha salendav ja kudesid taastav toime. Aktiivained ründavad konkreetseid rasvhappeid otse ning sulatavad nad. Tootes olevad komponendid…

Original price was: 36.00€.Current price is: 25.00€. sis. KM

Rasva liigne kogunemine võib avaldada nahale ja kehale väga negatiivset mõju, kiirendades vananemist ja tekitades naha lõtvumist. Toode sisaldab kolme võimsa koostisaine kombinatsiooni, mis aitavad parandada naha toonust ja ebaühtlast…

33.00 sis. KM

Sügavniisutav ÖKO kreem-mask Rose Damascena kroonlehtedest saadud roosiveega, mille mõju on nahale mitmekülgselt tervendav. Kreem - maski on lisatud puhastava toimega saastevastast moringaekstrakti, mis alarmeerib nahka antioksüdantsele kaitsereziimile. Mesilasvaha, päevalilleõli…

35.00 sis. KM

Allahindlus!

Rasueritust kontrolliv aktiivseerum. Puhastav ja tasakaalustav valem, mis on spetsialiseerunud akne ja rasuse naha hooldusele. Rahustab aknesümptomeid ja aitab nahka kiiresti taastuda, parandades ka vanad aknearmid. Puhastab poorid, takistab mustade…

Original price was: 25.00€.Current price is: 22.00€. sis. KM

150 ml. Mitsellaarvesi peseb ja imab nahalt mustuse, eemaldab õrnalt meigi, päeva jooksul tekkinud saasteosakesed ja rasu ülejäägid. See on sobiv mitteloputav valem tundlikule nahale, k.a silmadele. MORINGA SEEMNED sisaldavad…

20.00 sis. KM

Akne losjoon ei ole päris tavaline näovesi vaid rohkem seerumilaadne aktiivne komponent, millel on ravimi  sarnane toime. Omab põletkuvastast mõju. Sisaldab laktobioonhapet ja looduslikku salitsüülhapet. Puhastab ja rahustab aknele kalduvat…

28.00 sis. KM

Kerge tekstuuriga kreem kombineerimiseks rasusele ja aknele kalduvale nahale. Rahustab naha punetust, reguleerib rasueritust, minimeerib ka mõõdukate pooride suurust. Säilitab naha normaalse mikrobioomi. Rikkalik mõjuspekter, ühe tootega saab parandada aknet…

35.00 sis. KM

Sügavniisutav ja nahka elustav kreem. Pentavitiin on ülivõimas hüdroregulaator, mis seob vabu veemolekule ja tekitab arvukalt kauakestvaid veehoidlaid, samaaegselt hoides nahas niiskust kinni veemagnetina. Suudab niisutada nahka järjest 72 tundi.…

29.0060.00 sis. KM

Shopping Cart
error: